صفحه اصلی :: در شهر

دستگیری کلاهبردار ۱.۲ میلیارد ریالی در شوشتر

*فرمانده انتظامی شوشتر از دستگیری کلاهبردار ۱.۲ میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد و گفت:این متهم به دلیل کلاهبرداری ۱.۲ میلیارد ریالی از مردم و بدهی ۶۰ میلیون ریالی به دولت تحت تعقیب قرار گرفت و به این دلیل عملیات دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار داشت.

بهروز حسنوند اظهار کرد: در راستای ارجاع پرونده شکایتی از «محمد.ع» که یکسال و نیم پیش مرتکب کلاهبرداری شده بود، دستگیری نامبرده در دستور کار نیروهای خدوم ناحیه انتظامی شهرستان شوشتر قرار گرفت.

وی افزود: این متهم به دلیل کلاهبرداری ۱.۲ میلیارد ریالی از مردم و بدهی ۶۰ میلیون ریالی به دولت تحت تعقیب قرار گرفت و به این دلیل عملیات دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار داشت.

فرمانده انتظامی شوشتر گفت: در گشت زنی‌های همیشگی در خیابان طالقانی شهرستان این کلاهبردار شناسایی شد و پس از تعقیب و گریز در سطح شهر شوشتر در منطقه مسجد جامع شوشتر دستگیر شد.

حسنوند افزود: متهم به نام «محمد.ع» برای گذراندن مراحل پرونده و اعمال قانون در اختیار قوه قضاییه قرار گرفت و بازجویی‌ها و... نیز از وی آغاز شده است.

وی با اشاره به برخی توصیه‌های امنیتی اضافه کرد: شهروندان بهتر است که هیچ‌گاه اسناد معتبر و ارزشمند مانند پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی و... را در اختیار افراد غیرمطمئن قرار ندهد.

فرمانده انتظامی شوشتر عنوان کرد: مردم بهتر است که از تحویل اسناد، جواهرات و غیره به افراد ناشناس و غیرمطمئن تحت عنوان مأمور پستچی، مأمور بیمه، فرونده طلا و... خودداری کنند.

وی همچنین تاکید کرد: از مردم شوشتر خواهشمندیم در صورت مشاهده فرد یا افرادی که در قابل دریافت وجه به مردم وعده تأمین شغل و صدور کارت پایان خدمت می‌دهند مراتب را به فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.

 

 26 مهر 93