صفحه اصلی :: در شهر

فرمانده قرارگاه کربلا :شهید کجباف نقش موثری در بسیج مردم سوریه برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) ایفا کرد

فرمانده قرارگاه کربلا :شهید کجباف نقش موثری در بسیج مردم سوریه برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) ایفا کرد

: فرمانده قرارگاه کربلا گفت: سردار شهید هادی کجباف، نقش موثری در بسیج مردم سوریه برای دفاع از حرم شریف حضرت زینب(س) ایفا کرد. به گزارش شوشترروز، سردار احمد خادم الشهدا  در آیین استقبال از پیکر مطهر شهید کجباف در فرودگاه اهواز اظهار کرد:این شهید نیروهای بسیجی مردم سوریه را سازماندهی و برای دفاع از […]

: فرمانده قرارگاه کربلا گفت: سردار شهید هادی کجباف، نقش موثری در بسیج مردم سوریه برای دفاع از حرم شریف حضرت زینب(س) ایفا کرد.

، سردار احمد خادم الشهدا  در آیین استقبال از پیکر مطهر شهید کجباف در فرودگاه اهواز اظهار کرد:این شهید نیروهای بسیجی مردم سوریه را سازماندهی و برای دفاع از حرم بسیج می کرد.

وی اضافه کرد: شهید کجباف در دوران دفاع مقدس نقش موثری داشت و رسیدگی به حل مشکل مردم و هیاتی بودن از ویژگی های شهید بود.

سردار خادم الشهدا گفت: آن شهید بزرگوار تا پاسی از شب برای رفع گرفتاری ها و مشکلات مردم پیگیر بود که اینگونه مردم شوشتر و دیگر شهرهای خوزستان برای استقبال از پیکر این شهید حضور یافتند.

 

وی با بیان این که پیکر شهید کجباف پس از ۵۰روز پیکر وارد کشور شد گفت: همانگونه که خوزستان در دفاع مقدس مهر بزرگی بر پیشانی خود حک و به فرموده امام راحل(ره) دین خود را به اسلام ادا کرد مردم این استان در دفاع از مردم سوریه و عراق و نیز حرمین شریفین امروز دست به دست هم داده اند و در مقابل تروریست ها مبارزه می کنند.(برگرفته از شوشتر روز)24 خرداد 94